O súťaži 

9. marca 2024 odštartuje v poradí druhý ročník súťaže AeriaIemotion v Bratislave, Kultúrny dom Karlova ves.

Toto podujatie organizujeme ako nadšenci vzdušných akrobatických športov a pole dance, za cieľom dať možnosť ukázať športovcom čo je v nich a predviesť svoje umenie ostatným z brandže, ako aj širokej verejnosti. Robíme to, pretože tieto športy žijeme, trénujeme a prežívame a chceme ich rozvíjať, dostávať do povedomia a zveľaďovať. Myslíme si, že je mnoho takýchto športovcov, ktorí nemajú priestor a platformu na prejav.

Príď ukázať svoj potenciál a podpor komunitu ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké nadšenie pre tento šport, či už ako divák, alebo súťažiaci.

Prečo súťažiť?
Zažiar s prvkami, ktoré si si vydrel v plnej kráse a naživo, nie len v Insta svete. Obdivné pohľady a potlesk obecenstva ti budú najväčšou odmenou za tvoje hodiny strávené tréningom. Navyše dostaneš reálny feedback a hodnotenie od odbornej poroty, ako tvoja snaha v tomto športe progresuje. Neboj sa aj konštruktívnej kritiky, pretože tá ťa v správnej dávke posúva vpred! Ak stále  neveríš a nikdy si nič také neskúsil, pohni sa zo svojej komfortnej zóny a  príď sa presvedčiť, že to stojí za to.
Že si iba amatér? Alebo si profík a chceš si zmerať sily s tebe rovnými? To absolútne neprekáža, férové súťaženie je našou prioritou, preto otvárame kategórie pre všetky levely!
Viac sa dozvieš v sekcii Súťažné kategórie.

Prečo sa prísť pozrieť ako divák?
Možno pole dance a vzdušnú akrobaciu poznáš, možno si na týchto stránkach náhodou, možno si pozvaný ako doprovod, či fanclub pre súťažiaceho. Divák plní rovnako dôležitú funkciu ako súťažiaci, pretože jeden bez druhého to nedáva význam. Dôležité je, že prídeš podporiť skvelé podujatie plné športových emócii, ktoré je krásne vo svojom živote zažiť a my ti sľubujeme neopakovateľný zážitok zo živého predstavenia. 

Tešíme sa na teba!